Poznaj opinie moich pacjentów

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, analizując nie tylko upodobania czy jednostki chorobowe, ale także wyniki badań.

Każdy, kto zasięgnął mojej pomocy, jest dla mnie bardzo ważny.

Tym bardziej doceniam tak miłe słowa.

Podejście Pani doktor to pełen profesjonalizm. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Podchodzi indywidualnie do pacjenta. Rozmowę z pacjentem przeprowadza tak żeby nie krępować ani nie zawstydzić pacjenta. Najważniejsze było dla mnie też to że Pani doktor nie oceniała złych nawyków żywieniowych tylko pozwoliła otworzyć się pacjentowi i dokładnie przeprowadziła wywiad. Jestem z dzieckiem już 3 miesiące pod opieką Pani doktor i oprócz tego że dziecko schudło to zmieniło nawyki żywieniowe i stał się bardziej otwartym dzieckiem za co z całego serca dziękuję

Bardzo miła Pani doktor dokładnie dobiera dietę do potrzeb pacjenta. Baliśmy się z synem przejść na dietę, ponieważ to są inne produkty żywieniowe. Syn (ma autyzm, ważył 104 kg) przeszedł na dietę bezglutenową. W trakcie stosowania diety jego zachowanie się bardzo polepszyło (wszyscy tu byliśmy bardzo zdziwieni i ucieszeni) Był wyciszony, skupiony, mniej nerwowy, płaczliwy itd. Nawet schudł 28 kg . Moja dieta pomogła mi schudnąć 9 kg (64 kg ważyłam) przez rok i zmienić nawyki żywieniowe Przepisy są łatwe i smaczne . Polecam z całym szacunkiem Panią Doktor

Niesamowicie kompetentna, zaangażowana i oddana pacjentowi Pani Doktor. Chciałabym na swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy.

Wspaniała Pani Doktor szczera dokładnie dobiera dietę dla każdego pacjenta a przede wszystkim jest bardzo pomocna. Zawdzięczam bardzo dużo i naprawdę duże Serducho dla Pani Maji.

Konsultacja odbyłam online. Wszystko bardzo profesjonalnie. Bardzo dogłębna analiza z wynikami badań. Przeogromna wiedza z dużą dozą empatii. Dziękuję i polecam.

Doktor Maja - pełen profesjonalizm. Mam Swoje kłopoty zdrowotne i sama nie wierzyłam, że jeszcze mogę schudnąć. Pani doktor wysłuchała ułożyła dietę i dziś jest mnie 14 kg mniej. Dieta jest profesjonalna, jem dużo i to co lubię, z uwzględnieniem każdej zachcianki. Fantastyczny specjalista, przy niej niemożliwe stało się możliwym. Polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie na lepsze

Wizyta u Pani doktor była na bardzo wysokim poziomie pod względem przekazania informacji o chorobie oraz o zastosowaniu diety jak również usuwania skutków ubocznych po leczeniu . Polecam wszystkim zainteresowanym w stosowaniu diety przy chorobach nowotworowych. Także jeżeli chcemy uzyskać profesjonalne informacje o naszym stanie zdrowia

Z Panią Doktor spotykam się już ponad rok i mogę określić to tylko w ten sposób:fachowo, rzeczowo, z dużą troską, niesamowitą dozą życzliwości i dobrego humoru oraz uwzględnieniu wszystkich czynników ( włącznie ze słabością do słodyczy 🙂 ) przy ustalaniu jadłospisu. Kilogramy lecą w dół, poprawia się gospodarka hormonalna, a organizm wzmacnia dzięki witaminom przyjmowanym w sprytnie i łatwo skomponowanych posiłkach. Gorąco polecam:)

Profesjonalne podejście Pani doktor do mojego problemu zdrowotnego. Wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad. Poczułam się zaopiekowana i w pełni doinformowana. Dziękuję za profesjonalizm połączony z życzliwością i ciepłem. Dziękuję za udzieloną pomoc.

Wszystkim, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu gorąco polecam konsultacje u Pani Majii, to miła i sympatyczna osoba z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta. Dieta jest smaczna, prosta i skuteczna. Szczególnie te słodkości, których ciężko sobie odmówić, a które w połączeniu z dietą sprawdzają się świetnie. Stały kontakt i wsparcie ze strony Pani Maji daje motywację do działania. Pani Maji życzę dużo zdrowia i wielu zadowolonych pacjentów.

Polecam Panią Maję każdemu, kto nie tylko chce zgubić zbędne kilogramy, ale także poprawić swoje samopoczucie i zdrowie. Dieta dostosowana do moich potrzeb, było w niej wszystko co lubię, przepisy szybkie, proste i bardzo smaczne. Warto też zaznaczyć, że kontakt z Panią Maja jest świetny, zawsze jest do dyspozycji, szybko odpowiada na wiadomości i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam!

Bardzo serdecznie polecam Panią Maję! Wizyty przebiegają w przyjaznej atmosferze oraz są niesamowicie merytoryczne. Pani Maja wszystko dokładnie wytłumaczy i podpowie ciekawe rozwiązania. Jadłospis doskonale dobrany - do upodobań kulinarnych, ale także do czasu, jaki można poświecić na codzienne przygotowywanie posiłków. Doceniam również możliwość kontaktu z dietetykiem przez portale społecznościowe - zawsze szybka i konkretna odpowiedź na moje pytania. Polecam także podcasty dietetyczne - Pani Maja prowadzi je bardzo ciekawie. Poza tym, zawsze mnóstwo energii i uśmiechu! Pozdrawiam

Jestem pełna podziwu i pozytywnie zaskoczona z jakim profesjonalizmem, sympatia, zaangażowaniem Pani Maja podchodzi do pacjentów . Jak każdy z nas nie lubię wizyt u lekarzy, ale ta sprawiła mi ogromną przyjemność. Z Panią Mają można spokojnie porozmawiać jak z „koleżanką” jestem pewna, że nasz współpraca przyniesie cudowny rezultat. To ten typ człowieka, na którego patrzysz i wiesz, że można mu zaufać i dać mu w ręce swoje zdrowie 🙂 a nie ukrywajmy nie wielu lekarzy takich jest 🙂

Panią Maję poznałam, kiedy przygotowywałam się do operacji bariatrycznej. Jej ogromne doświadczenie i indywidualne zaangażowanie w konkretnego pacjenta pozwoliło mi na dobre przygotowanie do operacji. Gdyby nie Pani Maja to pierwsze tygodnie „nowego życia” byłyby znacznie trudniejsze, a prawdopodobieństwo, że zrobię sobie krzywdę dużo większe. Pani Maja nie tylko poświęca się 100% w czasie wizyty, ale też nieustannie jest dostępna przez messengera, co bardzo mi pomogło, ponieważ w pierwszych tygodniach miałam mnóstwo pytań, których nie miałam komu zadać. Polecam Panią Maję każdemu. Warto też dodać, że jadłospis przygotowywany przez Dietetyka jest smaczny i bardzo indywidualnie dobrany pod pacjenta, z wszystkimi zaleceniami, Chorobami, wykluczeniami, a także uwzględniający preferencje i smaki pacjenta.