O mnie

Dr Maja Czerwińska

Jestem dr n. med. i n. o zdr., doświadczonym dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem.

Specjalizuję się zwłaszcza w zaburzeniach hormonalnych i onkologii. Decydując się na współpracę ze mną, oddajesz swoje zdrowie w ręce eksperta. Ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny jako jedna z najlepszych absolwentek.

Aby jeszcze lepiej pomóc Moim Pacjentom po studiach zaczęłam zagłębiać się w tajniki dietetyki i uzyskałam stopień doktora. Co więcej – nie poprzestaję na tym. Nadal jeżdżę na zjazdy, szkolenia, prowadzę badania naukowe i publikuję, gdyż uważam, że nauki nigdy dość i zawsze mogę wiedzieć jeszcze więcej.

Od wielu lat pracuję także w szpitalu, gdzie współpracuję z lekarzami konsultując trudne przypadki. Dzięki temu masz pewność, że oprócz wiedzy posiadam także duże doświadczenie w wielu, często bardzo skomplikowanych, jednostkach chorobowych.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, analizując nie tylko upodobania czy jednostki chorobowe ale także wyniki badań. Bo liczysz się Ty i Twoje zdrowie.

dr Maja Czerwinska, dobry dietetyk

Co jest moją misją?

Zaopiekować się Tobą i Twoim zdrowiem

Umów się na wizytę już teraz!
Wizyty odbywają się online lub stacjonarnie.

Zdrowie jest najcenniejsze

Wiem, że nie ma nic cenniejszego jak zdrowie. Wiem też, że w obliczu choroby i wielu, często sprzecznych informacji, czasami trudno się odnaleźć. Dlatego nie musisz się tym martwić. Zaopiekuję się Tobą, wytłumaczę co będziemy robić i dlaczego. Ustalimy cele i będziemy do nich dążyć. Krok po kroku. W Twoim tempie. Nie obawiaj się, że będzie trudno.

Zdrowe jedzenie nie musi być nudne

Zdrowe jedzenie to nie tylko monotonne diety. Zaufaj mi, że odpowiednio dobrana dieta pomoże Ci osiągnąć cel w przyjemny sposób. Chciałbyś mieć w diecie naleśniki? Nawet to da się zrobić! Nie masz czasu na gotowanie? Dlatego postaram się żeby posiłki nie zajmowały więcej niż 30 minut.

Specjalizacja

W czym się specjalizuję?

Onkologia

To moja pierwsza specjalizacja. Zajmuję się nie tylko opieką podczas leczenia onkologicznego ale także żywieniem jako profilaktyką chorób nowotworowych oraz regeneracją po pobycie w szpitalu. Dlatego zadbam o Ciebie profesjonalnie na każdym etapie choroby

Hormony

To moja pasja. Zajmuję się żywieniem w zaburzeniach gospodarki hormonalnej: chorobach tarczycy, insulinooporności, zaburzeniach miesiączkowania, PCOS, endometriozie, wsparciu płodności. Zobaczysz, że zaburzenia hormonalne da się uregulować

Zmiana nawyków żywieniowych

Jeśli efekt jojo i ciągłe podjadanie to Twoja zmora to pomogę Ci to pokonać. Spróbujemy znaleźć przyczynę a przede wszystkim rozwiązanie. To wcale nie jest takie trudne!

Trudne przypadki

Specjalizuję się również w tzw. trudnych przypadkach: pracując w szpitalu zdobyłam bardzo duże doświadczenie w pracy z osobami, które mają bardzo wiele ciężkich chorób, które często się wzajemnie wykluczają. Wiem, że nie ma trudnych przypadków. Są tyko nieodpowiednio poprowadzone.