Aktualny status
Nie zapisano
Cena
599,00 zł

Kurs dietetyki i suplementacji w chorobach skóry to unikalna okazja, aby zdobyć zaawansowaną wiedzę w dziedzinie kompleksowej opieki nad pacjentami z problemami dermatologicznymi.

Dzięki jasno ułożonemu programowi, krok po kroku pogłębisz i uporządkujesz swoją wiedzę. Dowiesz się jak powinna wyglądać dietoterapia i suplementacja w takich problemach jak: starzenie się skóry, suchość skóry, trądzik, trądzik różowaty, cera naczyniowa, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry.

Kompleksowo opracowana zawartość kursu pozwoli Ci na doskonalenie umiejętności w zakresie doboru odpowiedniej dietoterapii oraz suplementacji w problemach skórnych.

Szkolenie prowadzi dr n. med. i n. o zdr. dietetyk kliniczny Maja Czerwińska, która od wielu lat zajmuje się pacjentami onkologicznymi, żywieniem dojelitowym i żywieniem klinicznym. Swoją wiedzę zdobywała i pogłębiała na licznych polskich i międzynarodowych kursach i konferencjach. Była prelegentem m.in. na konferencji w Nowym Jorku i Singapurze. Od wielu lat pracuje w szpitalnym zespole żywieniowym, dzięki czemu ma doświadczenie w pracy z pacjentami onkologicznymi w każdym stadium choroby.